Razem 262 514 ogłoszeń !
OFERUJę
09.03.2018 10:51

OPERATOR LINII DO TŁOCZENIA SOKÓW

Miejsce pracy: Kozienice

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez:

- Bieżącą obsługę maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej;

- Kontrolę i utrzymanie maszyn w sprawności technicznej;

- Kontrolę parametrów procesu produkcji;

- Prowadzenie zapisów z zaistniałych awarii;

- Dbałość o czystość, porządek i przestrzeganie zasad BHP na miejscu pracy;

Wymagania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku;

- Mile widziana znajomość środowiska produkcji spożywczej;

- Doświadczenie w pracy na rozlewni będzie dodatkowym atutem;

- Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, odpowiedzialność;

- Zdolności manualne;

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia;

- Możliwość poszerzania doświadczenia oraz rozwoju;

- Program wdrożenia pracownika na stanowisku pracy.

Aplikacje proszę przesyłać na adres lublin@manpower.pl

Kontakt:

ul. Krakowskie Przedmieście 21;

Lublin 20-002

e-mail: lublin@manpower.pl

Kom: 668127433

Agencja zatrudnienie – certyfikat 412

Oferta pracy stałej.

Data: 09.03.2018 10:51
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 580817
Rubryka ogłoszenia: Przemysł spożywczy

Zdjęcia (1)

OPERATOR LINII DO TŁOCZENIA SOKÓW - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Adam Janisz (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48882189765
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł spożywczy Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł spożywczy