Razem 253 283 ogłoszeń !
OFERUJę
22.03.2018 14:56

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231 poszukuje pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU – pon.pt.: 8-16

Miejsce pracy: GRODZISK WLKP.

Oferujemy:

-pracę na pełny etat od zaraz w godz. 8-16;

-wynagrodzenie godzinowe;

-umowę zlecenie;

-możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w pracy na magazynie;

-proste zadania i obowiązki

Obowiązki:

- sprawna realizacja procesów magazynowych

- załadunki / rozładunki towaru, w tym mechaniczne i ręczne,

- kontrola ilościowa i jakościowa,

- kompletacja towaru

Wymagania:

- posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych-Sanepid;

- dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku;

- własny dojazd do Grodziska Wielkopolskiego,

PRZYJDŹ DO BIURA: POZNAŃ UL. TOWAROWA 35, PIĘTRO 5 (PN-PT 9:00-17:00)

ZADZWOŃ-ODDZWONIMY: 790 790 445

NAPISZ sms o treści: praca Grodzisk Wlkp.

APLIKUJ: WYŚLIJ CV

Jeżeli znasz osobę poszukującą pracy, prosimy poinformują ją, że prowadzimy rekrutację.

*oferta pracy tymczasowej

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Data: 22.03.2018 14:56
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 583086
Rubryka ogłoszenia: Przemysł spożywczy

Zdjęcia (1)

PRACOWNIK MAGAZYNU – pon.pt.: 8-16 - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Monika
Województwo: Grodzisk Wielkopolski (Wielkopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Monika
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł spożywczy