Razem 300 548 ogłoszeń !
OFERUJę
16.07.2019 13:53

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego Interkadra, wpisana do KRAZ pod nr 3372 obecnie dla swojego Klienta poszukuje osoby do wykonywania poniższych czynności:

Pracownik Linii Produkcyjnej

Miejsce pracy: Poznań, Piątkowo/Podolany

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania CV za pośrednictwem poniższego formularza

Szukasz pracy na stałe na umowę o pracę?

Chcesz pracować w firmie, która jest rozpoznawalną marką w branży spożywczej?

Chcesz pracować w chłodzie podczas gdy dookoła są upały?

Chcesz pracować od poniedziałku do piątku z wolnymi sobotami...

.... wyślij nam swoje CV :)

Oferujemy:

UMOWA O PRACĘ bezpośrednio z Firmą LISNER

wynagrodzenie podstawowe + premie do 10%

dodatkowe świadczenia świąteczne

obiady za 1 PLN

prywatną opiekę medyczną

dofinansowanie do karty sportowej

dobrowolne nadgodziny (w sobotę)

dojazd z wybranych kierunków do firmy (Gniezno, Popowo, Czarnków, Oborniki, Wolsztyn, Wągrowiec, Rogoźno, Mieleszyn, Trzemeszno, Szamotuły, Pniewy, Komorniki)

Dodatkowo dla osób z zagranicy:

wsparcie przy legalizacji pobytu

kursy języka polskiego

Zakres obowiązków:

sortowanie, ważenie i nakładanie zamarynowanej rybki i dodatków do opakowań,

układanie opakowań

kontrolowanie czystości opakowań i ich oznaczanie

Oczekujemy:

dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym i w warunkach około 12 st. na hali

AKTUALNEJ KSIĄŻECZKI SANEPID (lub chęci jej szybkiego wyrobienia/aktualizacji)

gotowość do pracy w odzieży roboczej (fartuch, czepek na włosy, maseczka na twarz)

zaangażowania w wykonywane obowiązki

komunikatywnej znajomości języka polskiego (osoby z zagranicy)

Data: 16.07.2019 13:53
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 640166
Rubryka ogłoszenia: Przemysł spożywczy

Zdjęcia (1)

Pracownik Linii Produkcyjnej - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Sylwia Kaziemieruk (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48666826248
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Przemysł spożywczy Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Przemysł spożywczy