Razem 251 694 ogłoszeń !

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy, plantacji warzyw z miasta Stuttgart: Traktorzystów. Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy kat. T.

Opis / Obowiązki:

Ilość miejsc: 2

Miasto: okolice Stuttgart, Niemcy

Praca jest aktualna od października 2016

Praca jest przez cały rok. Umowa o pracę będzie podpisana wstępnie na 6 miesięcy, a następnie przedłużona na stałe

Praca na pełny etat od poniedziałku do soboty. Ok. 45 do 60 godz. tygodniowo Pracodawcą jest niemiecka plantacja warzyw (sałata, kapusta, kartofle, cykoria)

Główne zadania:

Transport plonów traktorem

Prace rolne traktorem

Załadunek i rozładunek plonów

Prace polne

Wymagania:

Młody wiek

Doświadczenie przy pracach polnych lub w gospodarstwie rolnym

Konieczne doswiadczenie pracy jako traktorzysta

Prawo jazdy kat. T mile widziane, ale nie konieczne

Znajomość języka niemieckiego jest mile widziana

Zdrowie, przyzwyczajenie do wielogodzinnej pracy fizycznej

Motywacja i szybkie tempo pracy

Oferta dla kandydatow:

Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

Stawka godzinna brutto: 8,50 euro

Zarobek miesięczny netto: 1250 do 1450 euro

Zakwaterowanie i wyżywienie (śniadanie i kolacja) gwarantuje pracodawca. Koszt 50 euro miesięcznie

Tylko kandydatow spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Data: 23.09.2016 19:48
Cena: 7 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 493317
Rubryka ogłoszenia: Rolnictwo

Traktorzysta, pracownik rolny, Prawo jazdy kat.T, Stuttgart - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Rolnictwo