Razem 252 425 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Nasza firma jest dostępna przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, mając na uwadze indywidualne potrzeby każdego właściciela auta.

Możemy zająć się konkretnym samochodem na drodze, ale możemy także przetransportować go do w pełni wyposażonego warsztatu. Jesteśmy w stanie zaproponować odpowiedniej klasy auta zastępcze, które spełnią potrzeby każdego kierowcy.

Od dłuższego czasu specjalizujemy się w holowaniu pojazdów różnego typu, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres oferowanych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od indywidualnych preferencji naszych klientów.

Błyskawicznie oceniamy stan techniczny danego pojazdu, biorąc pod uwagę konkretne usterki. Warto nadmienić, że nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się każdego zlecenia.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i osoby prowadzące większe firmy, bowiem możemy dopasować usługę do preferencji klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda

ul. Sandomierska 73

61-351 Poznań

województwo wielkopolskie

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 18.03.2015 22:50
Cena: 150 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 396066
Rubryka ogłoszenia: Serwis i usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (3)
 
Profesjonalna pomoc drogowa w Poznaniu, okolicach i kraju - Zdjęcie nr 1Profesjonalna pomoc drogowa w Poznaniu, okolicach i kraju - Zdjęcie nr 2Profesjonalna pomoc drogowa w Poznaniu, okolicach i kraju - Zdjęcie nr 3
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Lidia Buda
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: holowanie.i-poznan.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Lidia Buda
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Serwis i usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)