Razem 255 725 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Zakład usługowy CELTRANS oferuje nabywcom przewozy do Belgii, Holandii oraz do Niemiec – są to przewozy osobowe, a także paczek i korespondencji pod wskazany adres. Dzięki doświadczeniu, nowoczesnej flocie oraz dodatkowo wykwalifikowanej załodze podróże z CELTRANS są bezpieczne, komfortowe i punktualne.

CELTRANS obsługuje województwa: dolnośląskie, śląskie, opolskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, wielkopolskie, małopolskie, mazowieckie, podkarpackie, świętokrzyskie, północną i środkową część Niemiec oraz dodatkowo wszystkie miasta Belgii i Holandii. Busy do Belgii, Holandii oraz Niemiec odjeżdżają z Polski we wtorki, czwartki i piątki, powrót posiada miejsce w środy, piątki i soboty. Dokładne dane o trasach i terminach można odkryć na stronie internetowej.

Także firma oferuje usługi takie jak: przewozy turystyczne, przewozy osób do pracy, przewozy szkoleniowe, przewozy dla innych grup zorganizowanych, a też dowożenie gości na imprezy okolicznościowe i biznesowe. | Firma CELTRANS organizuje przewozy do Holandii, Niemiec , a ponadto Belgii , a dodatkowo z tych krajów do Polski. Oferuje kontrahentom usługi transportowe ludzi, korespondencji oraz dodatkowo paczek. Zapewnia wygodne i punktualne przewozy w atrakcyjnych cenach.

Wszelkie busy do Holandii, Niemiec i Belgii są w znakomitym stanie technicznym, są bogato wyposażone, by zapewniać komfortową podroż niezależnie od trasy. Są kierowane poprzez doświadczonych kierowców dbających bez ustanku o bezpieczeństwo pasażerów.

Usługi przewozu ludzi dobywają się na wyznaczonych trasach, które dostępne są na stronie www. Firma obsługuje w Polsce województwa: dolnośląskie, śląskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, wielkopolskie, wszelkie ośrodki miejskie w Belgii i w Holandii, a także północną i środkową część Niemiec. Usługi przewozu paczek i korespondencji odbywają się w formie door-to-door, czyli bezpośrednio od nadawcy do odbiorcy.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy CELTRANS na jej witrynie internetowej WWW! | Firma CELTRANS zajmuje się w świadczeniem usług przewozowych na terenie Europy – organizuje przewozy do Niemiec, Belgii oraz Holandii, a także powrotne do Polski. Oferuje usługi przewozu ludzi , a ponadto korespondencji i paczek. Ma wieloletnie wiedzę praktyczną i gwarantuje kontrahentom bezpieczne i komfortowe podróże w bardzo atrakcyjnych cenach.

CELTRANS prowadzi obsługę w województwach takich jak: dolnośląskie, śląskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, wielkopolskie, a także w północnej i środkowej części Niemiec oraz dodatkowo we wszystkich miastach Belgii i Holandii. Dokładne dane o trasach dostępne są na witrynie internetowej WWW.

Wszelkie busy do Niemiec, Belgii , a oprócz tego Holandii są samochodami sprawdzonymi pod względem technicznym, bogato wyposażonymi, dlatego podroż przebiega w komfortowych warunkach. Kierowcy dbają o najwyższy poziom bezpieczeństwa przewozu. Przewozy i busy do Niemiec, Holandii i Belgii CELTRANS KWIECIEŃ TOMASZ

http://www.celtrans-przewozy.eu

Niemcy tel. kom. +48 602 697 807

Polska tel. kom. +48 724 727 939

Belgia tel. kom. +32 483 008 889

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 22.07.2015 12:59
Cena: 1 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 419614
Rubryka ogłoszenia: Serwis i usługi
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Przewozy i busy do Belgii, Holandii i Niemiec CELTRANS - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Marian Majewski (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48724727939
Web: www.celtrans-przewozy.eu
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Serwis i usługi Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Serwis i usługi
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)