Razem 251 386 ogłoszeń !
OFERUJę
19.08.2015 15:03

Personalne Doradztwo Biznesowe - firma doradztwa personalnego, specjalizująca się w rekrutacji osób na stanowiska niższego, wyższego i średniego szczebla, w tym osób niepełnosprawnych, o numerze certyfikatu 7780 dla jednego ze swoich klientów, firmy zajmującej się utrzymywaniem czystości, poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik utrzymania czystości

Liczba wakatów: 3

Miejsce pracy: Zabrze

Nr Ref. PUS/ZB/2015

Obowiązki:

- utrzymywanie czystości na różnych obiektach, zarówno prywatnych jak i publicznych

Wymagania:

- zaangażowanie

- komunikatywność

- mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Nasz Klient oferuje:

- umowę o pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy

- przyjazną atmosferę w pracy

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Wise Networks z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

http://personalne.blogspot.com/ , rekrutacja@personalne.com.pl

Data: 19.08.2015 15:03
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 423779
Rubryka ogłoszenia: Serwis i usługi

Zdjęcia (1)

Pracownik utrzymania czystości - Zabrze - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Personalne Doradztwo Biznesowe
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Personalne Doradztwo Biznesowe
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Serwis i usługi