Razem 251 784 ogłoszeń !
OFERUJę
20.09.2015 11:18

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu:7061) poszukuje do pracy na terenie Niemiec specjalistów na stanowisko:

Elektryk (szafy sterownicze)

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:

- okablowywanie szaf sterowniczych wg planu

- praca na podstawie rysunku

Wymagamy:

- mile widziane świadectwo ukończenia szkoły o profilu elektryk

- komunikatywnej/dobrej znajomości języka niemieckiego

- doświadczenia na w/w stanowisku

- znajomości rysunku technicznego

- własnego samochodu (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:

- umowę o prace na niemieckich warunkach

- pełny pakiet socjalny

- zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać nr ref: EL/SZAFY/DE/2015

Data: 20.09.2015 11:18
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 428740
Rubryka ogłoszenia: Serwis i usługi

Zdjęcia (1)

Elektryk (szafy sterownicze) - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Euro Labora
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.euro-labora.com
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Euro Labora
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Serwis i usługi