Razem 251 718 ogłoszeń !
OFERUJę
05.02.2016 14:42

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się agencją rekrutacyjną specjalizującą się w poszukiwaniu specjalistów i menedżerów różnych branż zarówno w kraju jak i za granicą.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta – wiodącego producenta w branży meblowej – osoby do pracy, na stanowisku:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Miejsce pracy: okolice Oleśnicy

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

- profesjonalna obsługa klientów firmy,

- wsparcie sprzedaży poprzez aktywną pracę z klientami,

- wprowadzanie i realizacja zamówień oraz ich nadzorowanie,

- współpraca z innymi działami w firmie,

- rozwiązywanie niestandardowych sytuacji,

- udział w targach zagranicznych,

- przygotowywanie raportów.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

- posiadasz wykształcenie wyższe,

- posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

- znasz język angielski w stopniu komunikatywnym (znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem),

- szybko przyswajasz wiedzę,

- łatwo nawiązujesz kontakty,

- cechuje Cię dobra organizacja czasu pracy i samodzielność,

- jesteś dyspozycyjny, wyjazdy służbowe nie stanowią dla Ciebie problemu,

- potrafisz obsługiwać komputer – dobrze znasz oprogramowanie MS Office,

- odznaczasz się wysoką kulturą osobistą,

- posiadasz czynne prawo jazdy kat. B.

Osobie zatrudnionej oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,

- umowę o pracę,

- możliwość udziału w szkoleniach,

- przyjazną atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV.

Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355.

Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści cv klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)". Aplikacje bez tego zapisu nie będą rozpatrywane.

Data: 05.02.2016 14:42
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 447617
Rubryka ogłoszenia: Serwis i usługi

Zdjęcia (1)

Specjalista ds. Obsługi Klienta - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: BBGroup
Województwo: Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika BBGroup
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Serwis i usługi