Razem 251 387 ogłoszeń !

Polski HR -A-Trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego HR S.A.

Polski HR A-Trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik serwisu sprzątającego - oferta dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Kraków - oś. Piastów

Zakres obowiązków:

- sprzątanie pomieszczeń biurowych, toalety, kuchni

- serwis codzienny

- dodatkowe prace porządkowe

Wymagania:

- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

- chęć do pracy

- rzetelność, sumienność i dokładność

Oferujemy:

- pracę na pół etatu na umowę o pracę

- niezbędne narzędzia pracy

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać na adres: karolina.pelczarska@polskihr.pl

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz dalszych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Data: 21.07.2016 16:04
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 480987
Rubryka ogłoszenia: Serwis i usługi

Zdjęcia (1)

Pracownik serwisu sprzątającego - pół etatu - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Karolina
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: karolina.pelczarska@polskihr.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Karolina
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Serwis i usługi