Razem 251 453 ogłoszeń !
OFERUJę
30.08.2016 08:15

Probet Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat. Świadczymy usługi z zakresu prac porządkowych, ochrony mienia oraz leasingu pracowników. Firma posiada status zakładu pracy chronionej, w związku z tym skutecznie aktywizuje osoby z ograniczoną sprawnością. Dbamy o pracowników budując pozytywne relacje wzajemnego zaufania, dzięki czemu rozwijamy się, pozyskując nowe rynki.

Chcesz stać się częścią zespołu, w którym docenia się Twoje działania? Przyjdź do nas!

STANOWISKO:

pracownik gospodarczy

MIEJSCE PRACY: Strzelce Opolskie ul. 1-go maja

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- utrzymanie czystości na terenie hali

- utrzymanie czystości na terenie placu

WYMAGANIA:

- aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

OFERUJEMY:

- umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie: 1600 zł netto miesięcznie

- pracę jednozmianową od 06.00 do 14.00

- przeszkolenie

- dofinansowanie kosztów dojazdu

- korzyści wynikające z zatrudnienia w zakładzie pracy chronionej

- grupowe ubezpieczenie pracownicze

- przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 799 016 083 lub 799 016 097 w godzinach od 08.00 do 17.00.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony www.probet.info.pl w zakładce praca mają Państwo możliwość zapoznania się z pełną ofertą wolnych miejsc pracy w naszej firmie na terenie całej Polski. Dziękujemy.

Data: 30.08.2016 08:15
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 488239
Rubryka ogłoszenia: Serwis i usługi

Zdjęcia (1)

Pracownik gospodarczy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Karolina Popielarz
Województwo: Strzelce Opolskie (Opolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48799016097
Web: www.probet.info.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Karolina Popielarz
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Serwis i usługi