Razem 251 694 ogłoszeń !

Probet Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat. Świadczymy usługi z zakresu prac porządkowych, ochrony mienia oraz leasingu pracowników. Firma posiada status zakładu pracy chronionej, w związku z tym skutecznie aktywizuje osoby z ograniczoną sprawnością. Dbamy o pracowników budując pozytywne relacje wzajemnego zaufania, dzięki czemu rozwijamy się, pozyskując nowe rynki. Obecnie poszukujemy kandydatów do sprzątania salonu samochodowego przy al. Brucknera we Wrocławiu.

GODZINY PRACY:

pon. – sob. 22.00 – 04.00 (za pracę w sobotę przysługuje dzień wolny w tygodniu)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

• Czynności z zakresu usług serwisu porządkowego:

- mycie podłóg, ścieranie kurzu, wyrzucanie śmieci, sprzątanie biur i pomieszczeń socjalnych, odkurzanie, mycie przeszkleń, obsługa zmywarki

WYMAGANIA:

• Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

• Zdecydowanie do podjęcia pracy od zaraz

OFERUJEMY:

• Atrakcyjne wynagrodzenie: 1400 zł netto miesięcznie (po okresie próbnym 1500 zł)

• Umowę o pracę

• Dodatek za pracę w godzinach nocnych

• Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej (możliwość dofinansowania kosztów dojazdów, dofinansowanie do leków itp.)

• Przyjazną atmosferę pracy

KONTAKT pod numerem telefonu 799 016 083 lub 799 016 097 w godzinach od 08.00 do 17.00

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony www.probet.info.pl w zakładce praca mają Państwo możliwość zapoznania się z pełną ofertą wolnych miejsc pracy w naszej firmie na terenie całej Polski. Dziękujemy.

Data: 30.08.2016 08:18
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 488240
Rubryka ogłoszenia: Serwis i usługi

Zdjęcia (1)

Sprzątaczka/sprzątacz - os. niepełnosprawne - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Karolina Popielarz
Województwo: Wrocław (Dolnośląskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48799016097
Web: www.probet.info.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Karolina Popielarz
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Serwis i usługi