Razem 251 830 ogłoszeń !

Regiony: Niemcy - Berlin, Kolonia, Monachium, Stuttgart

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech, Austrii i Holandii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego Klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MONTER OPON

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Montaż i wymiana opon

• Naciąganie opon na felgi

• Kontrola stanu opon

• Wyważanie opon

WYMAGANIA:

• Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

• Minimum roczne doświadczenie w montażu opon (warunek konieczny)

• Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

• Mile widziany własny samochód na wyjazd

• Gotowość do bardzo szybkiego wyjazdu

• Dyspozycyjność od 17.10.-18.11.2016

UWAGA: Doświadczenie NIE JEST wymagane- klient zapewnia 2 dniowe szkolenie

ZAPEWNIAMY:

• Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą

• Pełny pakiet socjalny

• Wynagrodzenie (9-10 euro brutto/ godzina + 20 euro netto diety za każdy przepracowany dzień)

• Możliwość pracy w nadgodzinach

• Dodatkowe premie

• Zakwaterowanie

• Opiekę polskiego koordynatora

• Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów

• Pomoc w organizacji wyjazdu

• Stałą opiekę ze strony ImpactJob

KONTAKT:

+48 511 594 826, +48 500 749 024, +48 500 748 285, +48 500 748 571, +48 502 341 369

Data: 13.10.2016 10:04
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 496536
Rubryka ogłoszenia: Serwis i usługi

MONTER OPON bez doświadczenia - OPŁACONE SZKOLENIE - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: ImpactJOB Monika Kowacz
Województwo: Cała Polska
E-mail: kandydat@impactjob.eu
Telefon: +48500748285
Telefon 2: +48500748571
Web: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/form/0/241246/0/1
Pozostałe ogłoszenia firmy ImpactJOB Monika Kowacz
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Serwis i usługi