Razem 251 476 ogłoszeń !
OFERUJę
26.11.2016 16:40

Rozwiń skrzydła z DRB i podejmij z nami współpracę!

Centrum Odszkodowań DRB to jedna z największych firm działających na rynku odszkodowań w Polsce. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań dla osób poszkodowanych w wypadkach i ich bliskich na terenie całego kraju. Jesteśmy firmą godną zaufania i rzetelną o czym świadczą liczne wyróżnienia i certyfikaty przyznane przez ekspertów rynku, m.in.: Przedsiębiorstwo Fair Play 2015, Lider Rynku 2015. Najlepsza w Polsce Firma w zakresie dochodzenia roszczeń z tytułu odszkodowania, czy też Solidna Firma 2015.

DRB to jeden z liderów rynku odszkodowawczego w Polsce.

My wiemy, że najcenniejszym kapitałem firmy DRB są Ludzie, którzy ją tworzą. Dlatego tak szczególną uwagę przykładamy do ich pracy i rozwoju.

Jako Regionalny Doradca DRB, w związku z nieustannym rozwojem swojego Zespołu Doradców Regionalnych DRB poszukuję osób na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL / MENADŻER

Miejsce pracy: Mazowieckie

Opis stanowiska:

• reprezentowanie firmy Centrum Odszkodowań DRB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.,

• obsługa i pozyskiwanie własnych Klientów dla Spółki DRB,

• obsługa Klientów wskazanych przez Spółkę,

• pomoc w przygotowaniu przez Klienta dokumentów do sprawy,

• po zdobyciu doświadczenia rekrutowanie własnych współpracowników i rozwijanie sieci podległych przedstawicieli,

• utrzymywanie bieżących relacji ze swoją strukturą agentów,

• wspieranie swojej sieci agentów i udzielanie im wskazówek w trakcie realizacji ich spraw.

Szukamy osób, które:

• są komunikatywne,

• potrafią budować dobre relacje,

• potrafią organizować własny czas pracy,

• są samodzielne w działaniu,

• są zorientowane na realizację celów i własny rozwój,

• mają doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub MLM,

• mile widziani liderzy grup sprzedażowych wraz z zespołami.

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

• pracę w dynamicznie rozwijającej się ogólnopolskiej firmie,

• pracę w doświadczonym Zespole i prestiżowej branży,

• pomoc i wsparcie Lidera oraz firmy,

• indywidualną ścieżkę kariery oraz nieograniczone możliwości własnego rozwoju,

• liczne programy motywacyjne,

• brak ponoszenia kosztów przy rozpoczęciu współpracy,

• atrakcyjne wynagrodzenie za wynikami pracy,

• pakiet szkoleń.

Data: 26.11.2016 16:40
Cena: 1 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 503404
Rubryka ogłoszenia: Serwis i usługi

Zdjęcia (1)

PRZEDSTAWICIEL / MENADŻER - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: jarek
Województwo: Mazowieckie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48729616909
Telefon 2: +48729616909
MSN: kontaktdrb@prokonto.pl
Web: www.TerazOdszkodowanie.blogspot.com
Pozostałe ogłoszenia użytkownika jarek
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Serwis i usługi