Razem 262 807 ogłoszeń !
OFERUJę
31.03.2017 10:38

Agencja Pośrednictwa Pracy Hayat sp. z o.o. (nr. KRAZ 14840) poszukuje dla swojego klienta w Polsce pracowników na stanowisko:

Pomocnik lakiernika samochodowego.

Miejsce pracy : Stare Siołkowice, woj. Opolskie.

Obowiązki:

• Kontrola i ocena powierzchni przed lakierowaniem.

• Przygotowanie powierzchni do lakierowania (szpachlowanie, piaskowanie).

• Przygotowanie samochodu do lakierowania (oklejenie, mieszanie farb).

• Utrzymanie czystości w miejscu pracy.

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

• Odpowiedzialność, dokładność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

• Narzędzia niezbędne do pracy.

• Atrakcyjne wynagrodzenie.

• Możliwość zakwaterowania .

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV na adres e-mail: biuro@hayat.com.pl Informujemy że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. W CV proszę o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)".

Data: 31.03.2017 10:38
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 524426
Rubryka ogłoszenia: Serwis i usługi
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Irena
Województwo: Dolnośląskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Irena
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Serwis i usługi