Razem 263 620 ogłoszeń !

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista w zespole handlowym - Benefit Systems

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: 0015733

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

• aktywne pozyskiwanie klientów drogą telefoniczno-mailową w 80%, (praca stacjonarna w biurze), 20-25% spotkania bezpośrednie z klientem

• spotkania handlowe z klientem

Oczekiwania:

• minimum roczne doświadczenie w aktywnej sprzedaży usług

• doświadczenie w pozyskiwaniu klientów biznesowych drogą telefoniczną

Oferta:

• umowę o pracę

• atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy

• pracę w miłej atmosferze

• szeroki zakres benefitów

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Data: 11.12.2017 12:07
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 569454
Rubryka ogłoszenia: Serwis i usługi

Specjalista w zespole handlowym - Benefit Systems - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Żaneta Piesio (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Serwis i usługi Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Serwis i usługi