Razem 262 514 ogłoszeń !
OFERUJę
03.07.2018 10:50

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Sosnowcu, w związku z intensywnym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Procesów Produkcyjnych

Miejsce pracy: Sosnowiec

Nr ref. OPP/8207

Najważniejsze obowiązki:

- kontrola i nadzór procesu produkcyjnego zgodnie z wymaganiami jakościowymi klienta,

- obsługa robotów przemysłowych,

- realizacja przezbrojeń linii produkcyjnej,

- kontrola pracowników, raportowanie wyników pracy,

- odpowiedzialność za uzupełnianie materiałów na produkcję w systemie Kanban.

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne),

- 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku z firmie z branży automotive,

- umiejętność obsługi robotów (ABB, Fanuc, Reis),

- znajomość podstaw mechaniki i automatyki przemysłowej,

- znajomość narzędzi rozwiązywania problemów (5W, burza mózgów, diagram Ishikawy),

- znajomość zagadnień z zakresu 5S, Kanban, IATF,

- chęć poszerzania własnej wiedzy,

- gotowość do nauki,

- komunikatywność.

Mile widziane:

- znajomość systemów wizyjnych.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie z branży automotive,

- kontakt z międzynarodowym środowiskiem,

- możliwość dalszego rozwoju zawodowego,

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz ciekawy pakiet benefitów.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: rekrutacja@talentpartners.pl

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (aktualnych i przyszłych) prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Data: 03.07.2018 10:50
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 596031
Rubryka ogłoszenia: Serwis i usługi

Zdjęcia (1)

Operator Procesów Produkcyjnych - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Talent Partners
Województwo: Sosnowiec (Śląskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48323071700
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Talent Partners
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Serwis i usługi