Razem 259 313 ogłoszeń !
OFERUJę
13.07.2018 13:01

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Szczecin - Załom

Zakres obowiązków:

• Montaż nieskomplikowanych części/ komponentów;

• Malowanie drobnych elementów pędzelkiem;

• Nakładanie oraz nakręcanie śrubek;

• Łączenie elementów, grawerowanie, nawiercanie, zabezpieczanie;

• Pakowanie gotowych, zmontowanych produktów do kartonu.

Oczekiwania:

• Dobra organizacja czasu pracy;

• Doświadczenie w pracy na magazynie;

• Gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin (praca zmianowa);

• Mile widziane uprawnienie na wózek widłowy.

Oferta:

• Praca w oparciu o umowę o pracę;

• Wynagrodzenie 2600 zł brutto + do 20% premii miesięcznej;

• Praca zmianowa pon.-pt. w godz. 6.00-14.00 oraz 14.00-22.00;

• Wczasy pod gruszą;

• Bezpłatny dojazd do pracy;

• Opieka medyczna;

• Ubezpieczenie na życie;

• Karty SODEXO na święta.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Data: 13.07.2018 13:01
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 597385
Rubryka ogłoszenia: Serwis i usługi
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Anna (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Serwis i usługi Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Serwis i usługi