Razem 258 996 ogłoszeń !
OFERUJę
23.07.2018 12:48

Sanpro Consulting BPO poszukuje dla swojego klienta, osobę na stanowisko:

Brygadzisty (do zarządzania ekipą osób sprzątających).

Miejsce pracy: Lotnisko Królewo Malborskie

Oferujemy:

- pracę od poniedziałku do piątku w godz.: 6:00-13:00

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku

Obowiązki:

- utrzymywanie stałego i pozytywnego kontaktu z klientami

- nadzór i koordynowanie prac podległych pracowników

- dbałość o właściwą organizację i dyscyplinę pracy

- koszenie, grabienie

- pielęgnacja terenów zielonych

- prace porządkowe i utrzymanie czystości na terenie zewnętrznym lotniska

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie z należytą starannością

- umiejętność planowania i organizacji pracy

- prawo jazdy, kat. B ; mile widziana kat. T

- umiejętność obsługi maszyn koszących

- sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

- odpowiedzialność

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV nasz adres mailowy praca.icl@impel.pl

kontakt pod nr telefonu 510 012 861 / 727 003 036 / 510 012 290 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Brygadzista oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Dzierżoniowie (58-200), przy ul. Ignacego Krasickiego 5 lok 16

Data: 23.07.2018 12:48
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 598607
Rubryka ogłoszenia: Serwis i usługi
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Sanpro Consulting (niezarejestrowany)
Województwo: Pomorskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48510012861
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Serwis i usługi Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Serwis i usługi