Razem 251 737 ogłoszeń !

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 8268, powstała w lutym 2009r. dzięki pasji przyjaciół, a także w odpowiedzi na potrzeby klientów, związane z kompleksową obsługą w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Chcesz znaleźć szybko zajęcie z elastycznym grafikiem? Szukamy właśnie Ciebie!

Dla naszego Klienta poszukujemy PILNIE kandydatów na stanowisko:

KASJER/KASJERKA

nr ref. MILA/ KASA/2015

Wymagania:

• przede wszystkim- CHĘĆ DO PRACY!

• mile widziany status ucznia/studenta;

• aktualna książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych (wymóg konieczny),

• dyspozycyjność, np w weekendy, ale również w tygodniu (możliwość dopasowania grafiku do własnych potrzeb);

• uczciwość.

Obowiązki:

• obsługa Klienta marketu,

• obsługa kasy fiskalnej oraz terminalu płatniczego.

Oferujemy:

• wysoka stawka godzinowa!;

• zdobycie doświadczenia w obsłudze Klienta,

• szkolenie stanowiskowe,

• stabilne warunki zatrudnienia,

• możliwość dalszej współpracy;

• grafik dostosowany do dyspozycyjności, układany na dany tydzień;

• zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej.

opis dodatkowy:

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV z nr ref. MILA/ KASA/2015 w tytule wiadomości pod adres: marek.czeszel@toolip.pl

Prosimy o zamieszczanie w swoich dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Numer referencyjny: MILA/ KASA/2015

Data: 02.04.2015 12:48
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 398535
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż
Widea (0)

Zdjęcia (3)

PILNIE zatrudnię KASJERA/KĘ-Market Mila(Słubice)! - Zdjęcie nr 1PILNIE zatrudnię KASJERA/KĘ-Market Mila(Słubice)! - Zdjęcie nr 2PILNIE zatrudnię KASJERA/KĘ-Market Mila(Słubice)! - Zdjęcie nr 3
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Marek Czeszel (niezarejestrowany)
Województwo: Słubice (Lubuskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48663801468
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Sklep i sprzedaż Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż