Razem 251 406 ogłoszeń !
OFERUJę
22.05.2015 10:47

Agencja Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy InterKadra poszukuje dla swojego Klienta osób zainteresowanych pracą przy Inwentaryzacji w markecie na ul. Dr. Putka w Wadowicach

Zakres obowiązków:

- liczenie, skanowanie asortymentu

- układanie towarów na półki

- drobne prace porządkowe

Warunki zatrudnienia:

- praca w dniu 26.05.2015 w godz. 21.00 – 7.00 rano

- praca w markecie w Wadowicach

- zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej

- stawka godzinowa

Nasze oczekiwania:

- dyspozycyjność w podanym terminie spisu

- pełnoletność

- aktualna książeczka sanepidu

Zainteresowane osoby, spełniające nasze oczekiwania, prosimy o przysłanie CV na adres d.ozga@interkadra.pl z dopiskiem w temacie wiadomości nr ref. Inw./Wadowice Z kandydatami skontaktujemy się telefonicznie w celu przekazania szczegółowych informacji.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Data: 22.05.2015 10:47
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 409158
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż

Zdjęcia (1)

Inwentaryzacja Wadowice - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Interkadra (niezarejestrowany)
Województwo: Wadowice (Małopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.interkadra.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Sklep i sprzedaż Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż