Razem 251 850 ogłoszeń !
OFERUJę
26.08.2015 11:56

Agencja Pracy Beetsma (nr rej 5169) poszukuje osób chętnych do pracy w markecie w Tczewie.

Stanowisko: Kasjer/Sprzedawca

Obowiązki:

- obsługa kasy fiskalnej,

- obsługa klientów,

Wymagania:

- ukończone 18 lat,

- posiadanie aktualnej książeczki sanitarno - epidemiologicznej,

- gotowość do pracy zmianowej,

- nastawienie na stałą współpracę,

- odpowiedzialność, sumienność

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- szkolenie kasjerskie,

- terminowe wypłaty,

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

- możliwość nawiązania stałej współpracy,

- premię za produktywność przyznawaną co miesiąc.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail biuro.gdansk@beetsma.pl. W tytule wiadomości proszę wpisać "Sprzedawca Tczew".

Data: 26.08.2015 11:56
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 424701
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż

Zdjęcia (1)

Kasjer/Sprzedawca - Tczew - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Beetsma (niezarejestrowany)
Województwo: Tczew (Pomorskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: 583417839
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Sklep i sprzedaż Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż