Razem 251 558 ogłoszeń !
OFERUJę
27.08.2015 10:48

Agencja Pracy Beetsma (nr rej 5169) poszukuje osób chętnych do pracy w markecie w Kościerzynie

Stanowisko: Kasjer/Sprzedawca

Obowiązki:

- obsługa klientów,

- po odbyciu szkolenia obsługa kasy fiskalnej,

Wymagania:

- ukończone 18 lat,

- posiadanie aktualnej książeczki sanitarno - epidemiologicznej,

- gotowość do podjęcia pracy zmianowej,

- odpowiedzialność,

- motywacja do pracy,

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- przyjazną atmosferę w pracy,

- szkolenie kasjerskie,

- terminowe wypłaty,

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

- dla najlepszych pracowników możliwość zatrudnienia na umowę o pracę.

Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail biuro.gdansk@beetsma.pl. W tytule wiadomości proszę wpisać "Sprzedawca Kościerzyna".

Data: 27.08.2015 10:48
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 424857
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż

Zdjęcia (1)

Pracownik marketu - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Beetsma (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: 583417839
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Sklep i sprzedaż Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż