Razem 251 727 ogłoszeń !

Jesteśmy ludźmi z pasją!

Wyróżniamy się zastosowaniem nowoczesnych narzędzi w procesie doradztwa finansowego. Dysponujemy bogatą ofertą usług kredytowych dostosowanych do małych i średnich przedsiębiorstw i klientów indywidualnych.

W związku z otwarciem nowego oddziału poszukujemy 2 osób.

OPIS STANOWISKA:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za

- Aktywną sprzedaż produktów kredytowych i pozyskiwanie nowych klientów z wykorzystaniem telemarketingu i sprzedaży bezpośredniej.

- Realizowanie celów sprzedażowych

- Przygotowanie wniosków wraz ze wstępną oceną finansową klienta

WYMAGANIA:

- Nastawienie na sukces

- Wysoka Orientacja na wynik

- Skuteczność i wytrwałość w działaniu

- Umiejętność Organizacji czasu pracy

- Komunikatywność

- Inicjatywa w pozyskiwaniu klientów

- Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i znajomość produktów bankowych

OFERUJEMY:

- Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami w sprzedaży

- Szeroki program szkoleń

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Niezbędne narzędzia do pracy

- Praca w dynamicznym zespole

- Elastyczny czas pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV z nr REF. DKB/07/2014 na adres mailowy rekrutacja.bb@royalbanking.pl lub kontakt telefoniczny

Data: 27.09.2015 15:20
Cena: 1 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 429808
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż

Zdjęcia (1)

Młodszy Specjalista ds Sprzedaży Kredytów - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Royal Banking (niezarejestrowany)
Województwo: Oświęcim (Małopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48661314040
Web: www.royalbanking.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Sklep i sprzedaż Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż