Razem 251 517 ogłoszeń !
OFERUJę
01.10.2015 15:56

Tempus A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ nr 493) istnieje od 2002 r. Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej dla jednego z naszych Klientów na stanowisku:

Kompletacja zamówień – sklep internetowy

(praca również dla kobiet)

Miejsce pracy: Piaseczno

Czas pracy:

- praca 5 dni w tygodniu,

- 6 godzin z możliwością przedłużenia do 8,

- praca zmianowa: 06:00–12:00; 14:00–20:00.

Obowiązki:

- pakowanie i kompletowanie towaru na wysyłki,

- rozlokowanie towaru na magazynie,

- obsługa urządzeń magazynowych.

Wymagania:

- gotowość do pracy również w niektóre weekendy,

- umiejętność pracy w zespole,

- aktualna Książeczka Sanepidu.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

- szkolenia i możliwość dalszego rozwoju,

- możliwość przejścia na umowę o pracę po okresie 3 miesięcy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres info.waw@tempusa.pl lub telefonicznie: 731-737-888

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Data: 01.10.2015 15:56
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 430488
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż

Zdjęcia (1)

Kompletacja zamówień - Piaseczno - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Agencja Pracy Tempus A (niezarejestrowany)
Województwo: Piaseczno (Mazowieckie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48731737888
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Sklep i sprzedaż Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż