Razem 251 515 ogłoszeń !

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Czekamy właśnie na Ciebie! Dołącz do nas!

Ekspedient/ka – elastyczny grafik, dodatkowe premie!

Lokalizacja: Prawobrzeże – os. Słoneczne

Numer referencyjny: KSJG/1215/SZC

Zakres obowiązków:

-obsługa kasy fiskalnej,

-obsługa terminala płatniczego,

-rozliczanie kasy po zakończonej zmianie.

Wymagania:

-pełnoletniość,

-zorientowanie na wysoki poziom obsługi Klientów,

-posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

-zwrot kosztów wyrobienia książeczki sanepidowskiej!

-dodatkowe premie!

-zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną,

-szkolenia przygotowujące do objęcia stanowiska,

-możliwości rozwoju,

-zdobycie bogatego doświadczenia.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29/08/1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Dlaczego właśnie Interkadra?

Nasza Agencja Pracy należy do jednej z najprężniej rozwijających się agencji zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę dorywczą, tymczasową oraz stałą. Gwarantujemy pracę osobom w każdym wieku. Nie wymagamy bogatego doświadczenia! Praktykę w pracy zdobędziesz podejmując z nami współpracę.

Data: 23.10.2015 11:06
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 434113
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż

Ekspedient/ka – elastyczny grafik, dodatkowe premie! - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Szczecin (Zachodniopomorskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż