Razem 251 708 ogłoszeń !

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Personel marketu – zwrot kosztów książeczki sanepidowskiej!

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

- obsługa kasy fiskalnej,

- obsługa terminala płatniczego,

- zatowarowywanie działów sprzedażowych,

- dbanie o właściwą ekspozycję towaru,

- prace porządkowe na magazynie,

- układanie towaru zgodnie z procedurami,

- rozładunek dostaw.

Czego wymagamy od kandydatów/ek:

- książeczka sanepidowska i/lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia,

- umiejętność pracy w zespole,

- dyspozycyjność oraz chęć do pracy z pozytywnym nastawieniem,

- sumienność i uczciwość,

- odpowiedzialność i zaangażowanie.

Co oferujemy:

- zwrot kosztów wyrobienia książeczki sanepidowskiej!

- dodatkową premię za przyprowadzenie nowego pracownika!

- zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną,

- darmowe szkolenie kasjerskie,

- godzinową stawkę,

- regularne wypłaty wynagrodzeń.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29/08/1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Dlaczego właśnie Interkadra?

Nasza Agencja Pracy należy do jednej z najprężniej rozwijających się agencji zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę dorywczą, tymczasową oraz stałą. Gwarantujemy pracę osobom w każdym wieku. Nie wymagamy bogatego doświadczenia! Praktykę w pracy zdobędziesz podejmując z nami współpracę.

Data: 23.10.2015 11:09
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 434116
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż

Personel marketu – zwrot kosztów książeczki sanepidowskiej! - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna
Województwo: Szczecin (Zachodniopomorskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż