Razem 251 409 ogłoszeń !

Sklep internetowy zajmujący się handlem z zakresu farmaceutyki PILNIE zatrudni osobę do obsługi.

WYMAGAMY:

- wykształcenia wyższego ( tylko ukończone studia - mile widziane wykształcenie z zakresu: medycyny, farmacji, dietetyki, ochrony zdrowia etc.)

- autentyczna pasja związana z szeroko pojętym zdrowym stylem życia / zdrowiem etc.,

- minimum 1-2 letnie doświadczenie w e-handlu / obsłudze klienta,

- biegła obsługa kasy fiskalnej ( mile widziana znajomość programów sprzedażowo-magazynowych),

- biegłej obsługi komputera,

- orientacji w e-commerce, e-marketingu ( AdWords, SEO etc. ),

- orientacji w e-handlu ( np. wystawianie ofert na Allegro ),

- miłej aparycji, wysokiej kultury osobistej, komunikatywności.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- przygotowywanie przesyłek do wysyłki, rozpakowywanie i pakowanie dostaw, dbałość o towar,

- wprowadzanie produktów i danych do systemu komputerowego / sklepu internetowego,

- utrzymywanie bieżącego kontaktu z klientem,

- wsparcie działań marketingowych ( AdWords, SEO, pisanie krótkich tekstów ),

- raportowanie z przebiegu prac do pracodawcy ( telefon, e-mail, rozmowa bezpośrednia ),

- pomoc w innych czynnościach wskazanych przez pracodawcę.

OFERUJEMY:

- wynagrodzenie w wysokości 1700 zł netto (przez pierwsze 3 miesiące; później wyższe ),

- wszelkie narzędzia niezbędne do pracy,

- pracę w miłym kameralnym zespole,

- pracę w stabilnej, rodzinnej firmie w Warszawie na Mokotowie ( okolice ulic Racławickiej-Wołoskiej )

Proszę o CV na e-mail: synteza.hr@gmail.com

Data: 06.12.2015 18:28
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 441598
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż

Zdjęcia (1)

PILNE osoba do obsługi sklepu internetowego - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Dział Rekrutacji (niezarejestrowany)
Województwo: Mazowieckie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Sklep i sprzedaż Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż