Razem 251 575 ogłoszeń !
OFERUJę
18.01.2016 13:38

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się agencją rekrutacyjną specjalizującą się w poszukiwaniu specjalistów i menedżerów różnych branż zarówno w kraju jak i za granicą.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - z branży wózków widłowych oraz regałów magazynowych– osoby do pracy, na stanowisku:

Doradca techniczno- handlowy

Miejsce pracy: dolnośląskie, Wrocław

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

· doradztwo techniczne w zakresie oferowanego produktu,

· aktywne pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami,

· sprzedaż produktów i usług wchodzących w skład oferty,

· przygotowywanie dokumentacji i ofert handlowych,

· reprezentowanie firmy na rynku,

· realizacja planów sprzedażowych na wyznaczonym obszarze sprzedaży,

· budowanie bazy klientów,

· raportowanie efektów pracy.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

· posiadasz doświadczenie w sprzedaży ( mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej - wózki widłowe, regały magazynowe),

· zdobyłeś wykształcenie techniczne,

· jesteś osobą komunikatywną, łatwo nawiązującą kontakty,

· cechuje Cię samodzielność oraz kreatywność,

· znasz język angielski,

· posiadasz czynne prawo jazdy kat. B (gotowość do pracy w terenie).

Osobie zatrudnionej oferujemy:

· zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,

· wynagrodzenie podstawowe + prowizja od sprzedaży,

· narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód,

· możliwość awansu.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV na adres rekrutacje@bbgroup.com.pl

z dopiskiem DTH/Wrocław

Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355.

Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści cv klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)". Aplikacje bez tego zapisu nie będą rozpatrywane.

Data: 18.01.2016 13:38
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 447079
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż

Zdjęcia (1)

Doradca techniczno- handlowy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: BBGroup
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika BBGroup
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż