Razem 251 806 ogłoszeń !

FallWork Sp. z o. o. - Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego o certyfikacie nr 6231, dla swojego Klienta - dostawcy produktów i usług dla profesjonalnego ogrodnictwa, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Asystent ds. kontaktu z klientami

Lokalizacja: Warszawa/ Ożarów

Zadania na stanowisku:

wsparcie zadań Działu Handlowego

nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z klientami firmami

kontakt bezpośredni i telefoniczny

sprzedaż artykułów zaopatrzenia ogrodniczego dla profesjonalnych producentów w branży ogrodniczej

dbanie o pozytywny wizerunek firmy

budowanie długotrwałych relacji z klientami

Wymagania:

dobra znajomość angielskiego

znajomość branży ogrodniczej pod kątem upraw pod osłonami

prawo jazdy kat. B

umiejętność budowania pozytywnych relacji

mile widziane wykształcenie ogrodnicze i doświadczenie na podobnym

Proponujemy:

umowę o pracę

wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

stałe zatrudnienie bezpośrednio u Klienta

profesjonalne szkolenie

perspektywy rozwoju w strukturach firmy

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu i przesłania CV na adres:

k.kozlowska@fallwork.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz.1182 ze zm.).

Data: 21.01.2016 14:04
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 447636
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż
Widea (0)

Zdjęcia (2)

Asystent ds. kontaktu z klientami - Ożarów Mazowiecki - Zdjęcie nr 1Asystent ds. kontaktu z klientami - Ożarów Mazowiecki - Zdjęcie nr 2
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Rekruter
Województwo: Mazowieckie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Rekruter
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż