Razem 251 429 ogłoszeń !

KiK Textil Sp. z o.o. jest jednym z największych koncernów odzieżowych w Europie. Posiada ponad 3.100 sklepów w ośmiu państwach, w tym ponad 90 sklepów na terenie Polski.

W związku z dalszą ekspansją na terenie Polski, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

(wymiar etatu 3/4)

Opis stanowiska:

• zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta

• utrzymywanie standardów i procedur wewnętrznych sieci KIK

• obsługa klienta na kasie

• dbałość o porządek i czystość w sklepie

• zatowarowanie sklepu

Wymagania:

• doświadczenie na stanowisku sprzedawcy (mile widziane doświadczenie w sieciach handlowych z branży odzieżowej)

• doświadczenie w obsłudze klienta

• entuzjazm, uczciwość i umiejętność współpracy w zespole

• wysoka kultura osobista

• posiadanie aktualnej książeczki Sanepidu będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Interesującą pracę w jednym z największych koncernów odzieżowych w Europie,

• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

• Atrakcyjne wynagrodzenie,

• System szkoleń,

• Możliwość szybkiego podniesienia kwalifikacji zawodowych i awansu

Oferty prosimy składać na adres:

barbara.lebek@kik-textilien.com

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz.1182 ze zm.).

Data: 17.02.2016 09:34
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 452362
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż

Kędzierzyn-Koźle atrakcyjna praca dla sprzedawcy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Barbara (niezarejestrowany)
Województwo: Kędzierzyn-Koźle (Opolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Sklep i sprzedaż Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż