Razem 251 459 ogłoszeń !
OFERUJę
22.02.2016 10:32

HUMAN & HUNTER Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Region: łódzkie, mazowieckie, lubelskie

Nr ref.: PH/KK/Ł

Zadania:

• Budowanie i podtrzymywanie relacji z Klientem

• Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w zakresie usługi rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej na terenie województwa łódzkiego, mazowieckiego i lubelskiego

• Reprezentowanie firmy podczas spotkań biznesowych

• Tworzenie ofert handlowych dopasowanych do potrzeb Klienta

• Negocjowanie warunków zawieranych umów (negocjowanie m.in. stawek)

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży automotive lub usługowej

• Doświadczenie w budowaniu sieci sprzedaży

• Wysokie zdolności interpersonalne i umiejętność budowania relacji biznesowych

• Nastawienie na realizację zadań i celów

• Kreatywność i wysoka motywacja oraz zaangażowanie

• Mile widziana znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego

• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę

• Narzędzia niezbędne do wykonywania codziennych obowiązków (samochód, laptop, telefon)

• Jasny i czytelny system wynagradzania

• Miłą atmosferę pracy

• Możliwość doskonalenia warsztatu sprzedażowego.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres konsultant@human-hunter.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Data: 22.02.2016 10:32
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 453251
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż

Zdjęcia (1)

Przedstawiciel Handlowy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Human Hunter
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Human Hunter
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż