Razem 251 633 ogłoszeń !
OFERUJę
25.02.2016 09:33

Miejsce pracy: Złotów (woj. wielkopolskie) – Centrala firmy

Obowiązki

• Tworzenie i zarządzanie podległą ofertą produktową.

• Koordynacja i nadzór nad rozwojem oferty w zakresie produktu lub grupy produktów ( na bazie trendów rynku).

• Dokonywanie selekcji produktów celem zapewnienia założonych parametrów handlowych.

• Bieżąca analiza rynku pod kątem pozycjonowania produktów –zarządzanie polityką cenową podległych grup produktowych.

• Zorientowanie na cele, realizacja planów sprzedaży.

• Definiowanie wymagań dotyczących produktów.

• Współtworzenie działań marketingowych, pro – sprzedażowych.

• Monitorowanie i analizowanie rynku.

Wymagania

• Kreatywność, otwartość na inspirujące wyzwania biznesowe.

• Umiejętności handlowe ( sprzedażowe i zakupowe).

• Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych.

• Umiejętność negocjacji oferty handlowej.

• Umiejętności doboru asortymentu, który znajduję się w sklepach detalicznych oraz kanale online.

• Umiejętność pracy w zespole.

• Mile widziana znajomość języka angielskiego.

• Sprawna obsługa pakietu MS Office, mile widziana znajomość środowiska CDN XL.

• Umiejętności analityczne celem podejmowania właściwych kroków handlowych.

• Wykształcenie min średnie.

• Prawo jazdy kat. B.

Kandydatom oferujemy:

• Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego.

• Stabilne warunki zatrudnienia.

• Samodzielność w działaniu.

• Nowoczesne narzędzia pracy.

Prosimy o składanie swojej aplikacji (CV i listu motywacyjnego) poprzez stronę www.mediaexpert.pl. W zakładce INFORMACJE-PRACA (zamieszczona na dole strony internetowej) proszę o wybranie interesującej Państwa oferty i zaaplikowanie na nią za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Data: 25.02.2016 09:33
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 453980
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż

Zdjęcia (1)

Product Manager - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Terg (niezarejestrowany)
Województwo: Wielkopolskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.mediaexpert.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Sklep i sprzedaż Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż