Razem 251 579 ogłoszeń !
OFERUJę
14.03.2016 15:06

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (6231) w związku z dynamicznym rozwojem naszego klienta firmy międzynarodowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawcy na Lotnisku w Gdańsku

Obowiązki

• miła i sprawna obsługa klienta, w tym także zagranicznego

• praca przy codziennym użyciu kasy fiskalnej i terminala płatniczego

• dbałość o ekspozycję towaru , wykładanie towaru na półki sklepowe

Wymagania

• wykształcenie na poziomie minimum średnim

• obsługa klienta za pomocą języka angielskiego

• niekaralność

• książeczka sanepidu

Oferujemy

• pracę w bardzo nowoczesnym miejscu

• miłą atmosferę pracy

• atrakcyjną stawkę godzinową

• system pracy 3 zmiany poniedziałek-niedziela, które są ustalane według grafiku

• dobrą szansę poniesienia praktycznej znajomości języka obcego, poprzez prowadzenie konwersacji z klientem

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, wyślij do nas swoje CV.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronnie Danych Osobowych (Dz. U. nr133 poz.883)."

*Oferta Pracy Tymczasowej

Data: 14.03.2016 15:06
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 457480
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż

Zdjęcia (1)

EKSPEDIENT- PRACA NA LOTNISKU - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Magdalena Polak (niezarejestrowany)
Województwo: Gdańsk (Pomorskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48790790446
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Sklep i sprzedaż Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż