Razem 251 415 ogłoszeń !
OFERUJę
22.03.2016 16:45

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY/KIEROWCA

Miejsce pracy: Wejherowo (Gościcino)

Wymagania:

Min. roczne doświadczenie w sprzedaży

Mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie minimum B1

Mile widziana znajomość branży recyclingu lub potencjalnych dostawców (fabryki, skupy złomu)

Doskonała organizacja pracy własnej

Prawo jazdy kategorii B

Komunikatywność

Obowiązki:

• Budowanie długotrwałych relacji ze stałymi Klientami oraz pozyskiwanie i obsługa nowych Klientów

• Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji

• Kontrolowanie dostawy, sprawdzenie ilości i jakości, weryfikacja przy załadunku i rozładunku

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

Pracę na samodzielnym stanowisku

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres email z podaniem nr ref. PH/KIER/WEJ lub o kontakt telefoniczny tel. +58 58 58 072.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31,Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31, Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane."

Data: 22.03.2016 16:45
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 459235
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż

Zdjęcia (1)

Przedstawiciel handlowy/kierowca - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Jobhouse (niezarejestrowany)
Województwo: Wejherowo (Pomorskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Sklep i sprzedaż Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż