Razem 251 517 ogłoszeń !

Obowiązki

- aktywna sprzedaż oraz fachowe doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez firmę

- obsługa Klienta w zgodzie ze standardami firmy

- dbanie o wygląd i wystrój salonu

Wymagania

- wykształcenie min. średnie

- komunikatywność

- łatwość nawiązywania kontaktów

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

- pracę w młodym, energicznym zespole

- elastyczny czas pracy

- atrakcyjny system premiowy

W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."

Data: 04.04.2016 12:22
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 461306
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż

Zdjęcia (1)

Sprzedawca Lee Wrangler Factory Outlet Ursus - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Lee Wrangler (niezarejestrowany)
Województwo: Warszawa (Mazowieckie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Sklep i sprzedaż Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż