Razem 251 568 ogłoszeń !
OFERUJę
08.04.2016 11:51

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231) w związku z dynamicznym rozwojem naszego klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku :

Ekspedient/Sprzedawca

Lokalizacja: Lotnisko Ławica

Opis stanowiska:

Zadaniem i obowiązkiem Doradcy Klienta będzie sprzedaż w ekskluzywnym sklepie z odzieżą. Obsługa i sprzedaż będzie realizowana przy zachowaniu standardów i kultury obsługi, zgodnych z obowiązującymi zasadami, opisanymi w procedurach pracy.

Wymagamy:

- komunikatywnej znajomości języka angielskiego,

- umiejętności komunikacji w kontaktach z Klientem i Zespołem,

- entuzjazmu oraz zaangażowania w wykonywane obowiązki,

- samodzielności i dobrej organizacji pracy,

- kreatywności i dynamiki w działaniu,

- doświadczenia w branży- mile widziane.

Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- przygotowanie stanowiskowe,

- zatrudnienie na 3/4 etatu,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu oraz dopisanie następującej klauzuli :

„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim cv do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.)"

*oferta pracy tymczasowej

Data: 08.04.2016 11:51
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 462079
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż

Zdjęcia (1)

Sprzedawca - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Magdalena Polak (niezarejestrowany)
Województwo: Poznań (Wielkopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48790790446
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Sklep i sprzedaż Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż