Razem 251 584 ogłoszeń !
OFERUJę
07.07.2016 17:33

PERSPECTA to firma doradztwa personalnego specjalizująca się w realizacji szkoleń, projektów rekrutacyjnych oraz badań marketingowych. Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Doradca Klienta

Nr ref.: 30/06/2016

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

§ Obsługa obecnych Klientów oraz pozyskiwanie nowych zarówno na rynku krajowym,

jak i zagranicznym

§ Budowanie długotrwałych relacji z Klientami

§ Ustalanie oraz analiza potrzeb Klientów

§ Kompleksowy dobór produktów dla Klientów

§ Opracowywanie ofert handlowych, przygotowywanie próbek i katalogów produktowych

§ Tworzenie baz danych Klientów

Wymagania:

§ Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane chemiczne

§ Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

§ J. niemiecki - komunikatywny

§ Mile widziana znajomość branży tworzyw sztucznych

§ Znajomość języka angielskiego mile widziana

§ Umiejętność obsługi pakietu MS Office

§ Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz zdolności negocjacyjne

§ Umiejętność analitycznego myślenia oraz szybkiego uczenia się

§ Nastawienie na realizację celów

§ Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz znajomość norm ISO 9001

Oferujemy:

§ Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na 3-miesięczny okres próbny, następnie kontynuacja umowy o pracę

§ Atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiągniętych wyników sprzedaży

§ Pracę w godzinach 8-16

§ Niezbędne narzędzia do pracy oraz specjalistyczne szkolenia produktowe

§ Możliwości rozwoju

§ Pracę w przyjaznej atmosferze

Opis dodatkowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: rekrutacja@perspecta.pl. W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska wraz z numerem referencyjnym. Aplikacje, które napłyną bez wskazania stanowiska i numeru nie będą brały udziału w procesie rekrutacyjnym. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

PERSPECTA posiada Certyfikat pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej WUP-PPA-7420-45/MD/2010 6619, wydany przez Marszałka Województwa.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r.,poz. 2135). ".

Data: 07.07.2016 17:33
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 478272
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż

Zdjęcia (1)

Doradca Klienta - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PERSPECTA (niezarejestrowany)
Województwo: Gdańsk (Pomorskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +487463841
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Sklep i sprzedaż Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż