Razem 251 650 ogłoszeń !
OFERUJę
19.09.2016 12:35

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną specjalizującą się w poszukiwaniu specjalistów i menedżerów różnych branż, zarówno w kraju jak i za granicą.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta – firmy handlowej w branży tekstylnej – osoby do pracy, na stanowisku:

HANDLOWIEC

Miejsce pracy: Łódź i woj. łódzkie

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

· współpraca ze sklepami i hurtowniami na podległym terenie,

· prowadzenie negocjacji handlowych,

· aktywne pozyskiwanie klientów i przygotowywanie ofert handlowych,

· budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,

· realizowanie planów i polityki handlowej firmy.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

· posiadasz doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w branży tekstylnej),

· potrafisz pracować w zespole, świetnie planujesz i organizujesz swoją pracę,

· cechuje cię: zaangażowanie w powierzone obowiązki, dynamika w działaniu, efektywność,

· posiadasz znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1,

· masz znajomość obsługi Pakietu Ms Office,

· posiadasz czynne prawo jazdy kat. „B”.

Otrzymasz w zamian:

· pracę w stabilnej firmie,

· umowę o pracę,

· możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych – udział w szkoleniach.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV na adres rekrutacje@bbgroup.com.pl

z dopiskiem Handlowiec/Łódź.

Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355.

Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści cv klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)". Aplikacje bez tego zapisu nie będą rozpatrywane.

Data: 19.09.2016 12:35
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 492454
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż

Zdjęcia (1)

Handlowiec (Łódź) - Zdjęcie nr 1
Ogłoszenie to znajduje się w archiwum, tzn. że już nie jest aktualne, a dane kontaktowe sprzedawcy nie są pokazywane.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Sklep i sprzedaż Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż