Razem 251 757 ogłoszeń !

POLOmarket to jedna z największych polskich sieci supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KASJER - SPRZEDAWCA

Zadania:

• obsługa Klienta na sali sprzedaży,

• obsługa kasy fiskalnej,

• dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów,

• prace porządkowe.

Wymagania:

• wykształcenia minimum zawodowego,

• dyspozycyjności związanej z pracą w systemie dwuzmianowym,

• doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem,

• ważnych badań sanitarnych.

Oferujemy:

• stabilną pracę,

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• premie,

• jasno określone wymagania.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: aneta.radom@polomarket.pl

Data: 22.09.2016 16:14
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 493123
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż

Zdjęcia (1)

Kasjer - sprzedawca (umowa o pracę) Żagań - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Aneta Radom (niezarejestrowany)
Województwo: Żagań (Lubuskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Sklep i sprzedaż Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż