Razem 251 435 ogłoszeń !
OFERUJę
17.10.2016 21:44

Firma Kaja Budownictwo modułowe jest liderem w produkcji modułowych systemów kontenerowych. Naszymi Klientami są zarówno polskie jak i zagraniczne firmy.

Obecnie zatrudniamy 160 osób i w związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

DORADCA DS. TECHNICZNO-HANDLOWYCH

Miejsce pracy: Mikołów

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie techniczne

• Mile widziane min. 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

• Znajomość pakietu MS Office, dodatkowym atutem będzie znajomość programu AutoCad

• Znajomość rysunku technicznego

• Umiejętność pracy w zespole

• Wysoka kultura osobista

• Dyscyplina i dobra organizacja czasu pracy

• Nastawienie na realizację celów

• Umiejętność pracy pod presją czasu

• Motywacja i zaangażowanie w każdy projekt

• Prawo jazdy kat.B

Zakres obowiązków:

• Realizacja planów sprzedażowych

• Kompleksowe przygotowywanie ofert techniczno-handlowych

• Doradztwo w zakresie projektowania (aranżacji przestrzeni użytkowej i doboru parametrów technicznych ofertowanych produktów)

• Sporządzanie umów handlowych

• Kreowanie oraz rozwój długofalowej współpracy z klientami

• Raportowanie działalności z powierzonych obowiązków

• Pozyskiwanie nowych klientów

• Negocjacje warunków handlowych

• Przygotowanie dokumentacji technicznej na produkcję oraz nadzór nad realizacją projektów

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Atrakcyjne wygrodzenie wraz z premią oraz prowizją za zrealizowany projekt

• Terminowość wypłaty wynagrodzenia

• Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

• Możliwość rozwoju osobistego

• Szeroki pakiet socjalny: wycieczki integracyjne, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport

• Dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji

• Najnowszej generacji narzędzia niezbędne do pracy tj. telefon komórkowy, laptop

• Możliwość korzystania z samochodów służbowych

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą firmą za pośrednictwem http://www.kontenery.info.pl/ oraz na https://www.youtube.com/watch?v=7fMCa29-mh4

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie na aplikacji klauzuli o brzmieniu:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.09.19997 o Ochronie Danych Osobowych – Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.”

Data: 17.10.2016 21:44
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 497244
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż

Zdjęcia (1)

DORADCA DS. TECHNICZNO-HANDLOWYCH (K/M) - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Jagoda Bańczyk (niezarejestrowany)
Województwo: Śląskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48323221111
Web: www.kontenery.info.pl/
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Sklep i sprzedaż Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż