Razem 251 581 ogłoszeń !
OFERUJę
21.11.2016 16:50

Naszą misją jest otoczenie kompleksową opieką prawną osoby poszkodowane w wypadkach.

Zostaliśmy wyróżnieni Złotym Certyfikatem Rzetelności oraz Eurocertyfikatem za działanie etyczne, profesjonalne i transparentne w obrocie gospodarczym.

W związku z prężnym rozwojem naszej firmy poszukujemy nowych, nieprzeciętnych i bardzo aktywnych współpracowników.

Stanowisko: Kierownik zespołu sprzedaży

Branża: Odszkodowania

Miejsce pracy: Małopolska

Zakres obowiązków

prowadzenie aktywnych działań rekrutacyjnych – budowanie zespołu doradców

szkolenie, motywowanie i koordynacja pracy własnego zespołu doradców

zarządzanie sprzedażą zespołu – realizacja wspólnie ustalonych celów

fachowe i rzetelne doradztwo w zakresie oferowanych usług

dbanie o wysoki poziom satysfakcji Klienta

Wymagania

wykształcenie – minimum średnie

doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem

umiejętność pracy w zespole

znajomość lokalnych społeczności

otwartość na wiedzę

wysoka kultura osobista

empatia

własny samochód lub możliwość innego niezależnego środka transportu

obsługa komputera i internetu

determinacja i gotowość do zmian

wytrwałość w realizacji celów długoterminowych

mobilność i gotowość do pracy w terenie

dobra opinia w środowisku

Dodatkowe atuty

Doświadczenie w sprzedaży

Znajomość rynku odszkodowań lub ubezpieczeń

Oferujemy

współpraca z Kancelarią na jasnych i przejrzystych zasadach

uczciwe wynagrodzenie uwzględniające pracę własną jak i całego zespołu

szereg szkoleń wprowadzających w nową branżę

stałe, profesjonalne wsparcie merytoryczne i praktyczne ze strony Dyrektora Regionu

za wysoką jakość pracy i wyniki – dodatkowe premie pieniężne i rzeczowe

Propozycja jest skierowana tylko i wyłącznie do osób ambitnych i kreatywnych w działaniu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Data: 21.11.2016 16:50
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 502604
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż

Zdjęcia (1)

Kierownik zespołu sprzedaży - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Przemysław (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48516762391
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Sklep i sprzedaż Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż