Razem 251 476 ogłoszeń !
OFERUJę
29.11.2016 08:21

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się agencją rekrutacyjną specjalizującą się w poszukiwaniu specjalistów i menedżerów różnych branż zarówno w kraju jak i za granicą.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - dystrybutora produktów z branży instalacyjno-grzewczej – osoby do pracy, na stanowisku:

HANDLOWCA

Miejsce Pracy: województwo pomorskie

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

efektywne pozyskiwanie nowych kontrahentów na podległym terenie

budowanie pozytywnego wizerunku firmy i właściwych relacji z klientem

określanie warunków współpracy z nowymi klientami

Kontrola zapotrzebowania na produkty u obsługiwanych klientów oraz przekazywanie na bieżąco zmian w ofercie asortymentowej firmy

bycie otwartym na nowe potrzeby swoich klientów

kontrola płatności zobowiązań obsługiwanych kontrahentów

monitorowanie rynku konkurencji

kontrola rynku inwestycyjnego na obszarze działania

wypełnianie powierzonych przez przełożonych działań operacyjnych

ścisła współpraca z osobami z działu sprzedaży w celu realizacji założonych wyników.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

posiadasz min. średnie wykształcenie, mile widziane - techniczne/branżowe

masz doświadczenie w sprzedaży w branży HVAC (grzewcza i instalacyjna)

cechuje cię: wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów, dążenie do realizacji założonych celów oraz bardzo dobra organizacja swojej pracy

uważasz, że jesteś skuteczny, wytrwały, a dodatkowo systematycznie podnosisz swoje kompetencje zawodowe

masz doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych

masz czynne prawo jazdy kategorii „B”.

Osobie zatrudnionej Klient oferuje:

atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy

ciekawą pracę w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie

możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych – udział w szkoleniach

niezbędne narzędzia pracy tj. telefon, komputer i samochód służbowy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV na adres rekrutacje@bbgroup.com.pl

z dopiskiem Handlowiec/ pomorskie.

Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355.

Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści cv klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)". Aplikacje bez tego zapisu nie będą rozpatrywane.

Data: 29.11.2016 08:21
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 503682
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż

Zdjęcia (1)

Handlowiec- woj. pomorskie - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: BBGroup
Województwo: Pomorskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika BBGroup
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż