Razem 263 792 ogłoszeń !

W związku z dynamicznym rozwojem firmy branży prawno-windykacyjnej ( oddłużenia komornicze, bankowe, windykacja długów trudnych, odszkodowania poszukujemy na terenie całego kraju kandydatów na stanowisko:

Regionalny Agent ds.Sprzedaży

podstawowe zadania:

pozyskiwanie nowych klientów

podpisywanie umów handlowych

dokonywanie ustaleń

Oczekiwania:

przynajmniej średnie wykształcenie

znajomość technik sprzedaży bezpośredniej

umiejętności negocjacji

Poszukujemy osoby, która:

lubi podejmować inicjatywę

jest samodzielna i odpowiedzialna, nie ma problemu z organizacją pracy

jest komunikatywna

Oferujemy:

możliwość osiągnięcia wysokich dochodów ( jako nieliczni płacimy już za same podpisania umowy, plus prowizja)

dla najlepszych premie uznaniowe

w dłuższej perspektywie możliwość stałej współpracy na umowę o pracę

nie wymagamy własnej działalności gospodarczej

wprowadzenie, szkolenia, wsparcie biznesowe.

Jeśli znasz kogoś kto ma długi komornicze, bankowe i chcesz jej pomóc, to zgłoś się do Nas. Pomożesz, a przy tym jeszcze zarobisz. Jeśli potrafisz dotrzeć do osób, firm potrzebujących pomocy przy windykacji długów, to zwiąż się z Nami. Zapraszamy do współpracy.

Data: 28.02.2017 11:34
Cena: 3 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 519684
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż

Zatrudnimy Regionalnych Agentów ds. Sprzedaży - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: InkasoPolska (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48576937344
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Sklep i sprzedaż Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż