Razem 263 792 ogłoszeń !

Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MGPiPS (Certyfikat nr 8838).

Aktualnie dla naszego klienta autoryzowanego dealera samochodowego, działającego na wielkopolskim rynku do 25 lat poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowiskach jako:

Specjalista ds. sprzedaży flotowej

Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych marek premium

Przedstawiciel handlowy - Sprzedawca

Miejsce pracy: Suchy Las lub Baranowo

Obowiązki:

- profesjonalna obsługa klientów salonu,

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

- prowadzenie negocjacji handlowych z klientami flotowymi,

- realizowanie założonych wyników sprzedażowych,

- obsługa posprzedażowa i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,

- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

- doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientami,

- doświadczenia w branży sprzedaży samochodów,

- znajomość aktywnych technik sprzedaży,

- zdolności negocjacyjne i handlowe,

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

W ramach zatrudnienia Klient oferuje:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności kandydata,

- pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem niniejszego serwisu lub na adres e-mail ewa.kaczmarek@profesja-poznan.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 794 349 888. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.

Data: 10.03.2017 14:35
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 521840
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Ewa (niezarejestrowany)
Województwo: Poznań (Wielkopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Sklep i sprzedaż Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż