Razem 263 646 ogłoszeń !
OFERUJę
23.08.2017 15:21

Oferta pracy na stanowisku przedstawiciel handlowy. Praca terenowa (woj. pomorskie i okolice). Sprzedaż materiałów budowlanych - kamień dekoracyjny itp.

Wymagamy prawa jazdy kat.B i zapewniamy auto firmowe.

Mile widziane jest doświadczenie w sprzedaży.

Obowiązki na tym stanowisku obejmują:

- podtrzymanie współpracy z naszymi klientami i pozyskiwanie nowych;

- śledzenie rynku i raportowanie;

- przyjmowanie zamówień i dowożenie do klienta;

- dbanie o dobry wizerunek firmy.

Oferujemy dobre warunki pracy i płacy, wygodne godziny pracy, wolne weekendy, miłą atmosferę w pracy.

Swoje CV proszę kierować na podany adres e-mail ( koniecznie z dopiskiem PH POMORSKIE).

rekrutacja.ph1@onet.pl

Data: 23.08.2017 15:21
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 552258
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Olga (niezarejestrowany)
Województwo: Pomorskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Sklep i sprzedaż Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż