Razem 263 346 ogłoszeń !
OFERUJę
18.09.2017 14:51

Poszukujemy przedstawiciela handlowego na teren woj. pomorskiego.

Sprzedaż materiałów budowlanych: podmurówka, kamień elewacyjny, panele gipsowe.

Poszukujemy osób ambitnych, doświadczenie w handlu jest dodatkowym atutem, ale jesteśmy również otwarci na osoby bez doświadczenia, które chcą zdobywać nowe umiejętności.

Obowiązki na tym stanowisku:

- pozyskiwanie nowych klientów

- rozwijanie współpracy z obecnymi klientami

- podtrzymanie i dbanie o dobry wizerunek firmy

- opieka nad pozyskanymi klientami

- raportowanie wyników pracy

- ścisła współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie

- umiejętności interpersonalne oraz umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientami

- sumienność i dokładność

- duża motywacja i nastawienie na sukces

- samodzielność i dobra organizacja własnej pracy

- determinacja w realizacji założonych celów

- prawo jazdy kategorii B

- wysoka kultura osobista

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym

- wynagrodzenie stałe + prowizja uzależniona od wyników pracy

- samochód służbowy do wykonywania powierzonych zadań

- możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego

- możliwość wdrażania nowych pomysłów

- pracę 5 dni w tygodniu ( pon-pt.) i wolne weekendy

- miłą atmosferę pracy i zgrany zespół

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja.ph1@onet.pl

CV proszę podpisać Imieniem i Nazwiskiem oraz województwem.

Data: 18.09.2017 14:51
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 556345
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Janusz (niezarejestrowany)
Województwo: Łódź (Łódzkie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Sklep i sprzedaż Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż