Razem 263 243 ogłoszeń !
OFERUJę
09.10.2017 08:42

Delikatesy Sezam będące częścią Polskiej Sieci Handlowej Nasz Sklep SA, działającej z sukcesem od ponad 16 lat w różnych regionach Polski, zatrudnią do swoich sklepów na stanowisko:

KASJER-SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: TARNOBRZEG, ul. Wianek, Zwierzyniecka

Oferujemy:

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat,

- stałe wynagrodzenie oraz dodatkowe premie wypłacane regularnie i terminowo,

- rabat na zakupy oraz udział w programie Super Profit,

- ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport,

- szkolenia z zakresu obsługi klienta, kasy fiskalnej oraz stoiska mięsno-wędliniarskiego,

- wsparcie w obowiązkach przez Kierownika regionu oraz trenera wewnętrznego,

- możliwość rozwoju i awansu zawodowego na stanowiska Kierownika zmiany/Kierownika sklepu,

- wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe,

Obowiązki na stanowisku:

- obsługa klientów za pomocą kasy fiskalnej - zapewniamy przeszkolenie,

- wykładanie towarów na półki sklepowe,

- utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy,

- doradztwo i pomoc klientom podczas zakupów na sali sprzedaży,

Nasze oczekiwania:

- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,

- gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym,

- pozytywne nastawienie i podejście do klienta,

- zaangażowanie i motywacja do realizacji celów handlowych,

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV na adres rekrutacja@nasz-sklep.pl lub kontakt telefoniczny tel. 783 946 424.

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)"

Data: 09.10.2017 08:42
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 559495
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Ilona Kasperkowicz (niezarejestrowany)
Województwo: Podkarpackie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48603303578
Web: nasz-sklep.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Sklep i sprzedaż Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż