Razem 262 064 ogłoszeń !
OFERUJę
06.06.2018 13:52

Agencja ochrony poszukuje na stanowisko: Telemarketerka/Telemarketer

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za nawiązywanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy.

Główne zadania na stanowisku:

- wyszukiwanie informacji o potencjalnych klientach

- kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami

- umawianie spotkań handlowych

- udział w przygotowywaniu prezentacji handlowych

Wymagania stawiane kandydatom:

- aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

- znajomość obsługi komputera (pakiet OFFICE)

- dobra organizacja pracy

- łatwość w nawiązywaniu kontaktu

- samodzielność i skuteczność w działaniu

Oferujemy:

-pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 wolne weekendy

- rodzinną atmosferę, pozbawioną korporacyjnego „ładu”

- niezbędne narzędzia pracy

Cv wraz z informacją o orzeczeniu prosimy o przesłanie na mail rekrutacja@isp24.pl

Data: 06.06.2018 13:52
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 568664
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Asia
Województwo: Wielkopolskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48531533200
Telefon 2: +48517574235
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Asia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż