Razem 260 402 ogłoszeń !
OFERUJę
12.03.2018 10:34

Sieć Dealerska marki Volkswagen Samochody Osobowe istnieje od 1991 roku. Obejmuje ona zarówno pełno-funkcyjne salony dealerskie obsługujące Klientów, w obszarze sprzedaży samochodów nowych, używanych, obsługi serwisowej, jak i autoryzowanych partnerów serwisowych. Swoim zasięgiem obejmuje cały kraj i stale się rozwija podnosząc jakość obsługi Klientów. Obiekty spełniają najwyższe standardy koncernu Volkswagen pod względem architektonicznym i jakościowym.

Poszukujemy ludzi pełnych pasji, kreatywnych, zaangażowanych oraz wytrwale dążących do wyznaczonych celów. Cenimy dbałość o szczegóły oraz dążenie do zapewnienia wyjątkowej satysfakcji klienta, aby marka Volkswagen wyróżniała się na tle konkurencji i była wzorem do naśladowania, pod względem wizerunkowym, ale i jakościowym.

Dla jednego z Dealerów, autoryzowanego salonu Volkswagen Sobiesław Zasada, poszukujemy osoby na stanowisko:

Sprzedawca flotowy Volkswagen

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania będą polegały na:

— Sprzedaży samochodów osobowych, rozwiązań finansowych (kredyty, leasingi) i usług serwisowych dla klientów biznesowych;

— Samodzielnym prowadzeniu całego procesu sprzedaży od etapu pozyskania klienta do finalizacji kontraktu;

— Realizacji celów sprzedażowych związanych z rozwojem sprzedaży flotowej;

— Aktywnym zdobywaniu nowych klientów (budowanie bazy, rozmowy telefoniczne, umawianie i prowadzenie spotkań);

— Przygotowywaniu i prezentowaniu ofert handlowych podczas spotkań z klientami;

— Prezentowaniu i użyczaniu klientom samochodów testowych;

— Systematycznym raportowaniu aktywności handlowych w systemie CRM;

— Promocji marki poprzez uczestnictwo w targach i konferencjach branżowych;

— Dbaniu o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi klienta.

Szukamy Kandydatek/ Kandydatów, którzy cechują się:

— Doświadczeniem w sprzedaży w kanale B2B (kontakt z klientem biznesowym; prowadzenie spotkań i negocjacji z osobami decyzyjnymi w firmach);

— Dobrym warsztatem handlowym i obyciem biznesowym ;

— Motywacją do pracy;

— Gotowością do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności;

— Orientacją na wynik;

— Nastawieniem na Klienta i jego potrzeby;

— Wysoką kulturą osobistą;

— Inicjatywą własną, proaktywnością i zaangażowaniem;

— Sprawnością w obsłudze programów z pakietu MS Office;

— Prawem jazdy kat. B.

W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy oferujemy:

— Rozwojową pracę dla globalnej marki;

— Szkolenia firmowe i z ramienia importera;

— Stabilne warunki zatrudnienia, przejrzysty system motywacyjny, wszelkie niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy);

— Wynagrodzenie w formie podstawy i części wynikowej (premii, prowizji i dodatkowych bonusów od sprzedaży).

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie aplikacji (CV, listu motywacyjnego).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2016r., poz. 677).

Data: 12.03.2018 10:34
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 581163
Rubryka ogłoszenia: Sklep i sprzedaż
Ogłoszeniodawca: Integra Consulting Poland (niezarejestrowany)
Województwo: Mazowieckie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Sklep i sprzedaż Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sklep i sprzedaż